Fotobudka

Jest wyjątkową rozrywką, która wprowadza wiele dynamiki do każdego przyjęcia weselnego, imprezy firmowej czy też urodzinowej. Może być także fantastycznym uzupełnieniem studniówki – jej kluczową atrakcją. Fotobudka, którą Państwu proponujemy, została doskonale przygotowana do swojego zadania. Ma wbudowany aparat (lustrzankę) oraz w pełni funkcjonalną drukarkę, która pozwala na błyskawiczne przygotowanie zdjęć. Model drukarki, z której korzysta nasza fotobudka jest tożsamy z modelami urządzeń wykorzystywanych w profesjonalnych fotolabach, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu doskonałą jakość, wyrazistość i trwałość przygotowywanych zdjęć.

Atrakcja ta, którą jesteśmy w stanie wprowadzić na każdą imprezę w Warszawie, jest w stanie dostarczyć nawet kilkuset zdjęć w trakcie jednego wieczoru. Jest więc nie tylko ciekawym uzupełnieniem event'u i sposobem na rozbawienie gości, ale również możliwością przygotowania wyjątkowych pamiątek z danego wydarzenia.

Zdjęcia drukowane przez nasze urządzenie spełniają standardy nowoczesnej fotografii. Do rąk gości trafiają w formacie 10x15 cm lub w postaci kliszy (4 zdjęcia), po uprzednim zabezpieczeniu ich folią odporną na działanie UV.

Jednak to nadal nie wszystko! Fotobudka to przestrzeń, w której króluje wyobraźnia. Trudno więc byłoby się obyć bez tak finezyjnych atrybutów, jak wąsy, peruki, okulary i usta. Wszystkie te dodatki dołączane są do naszego urządzenia i dostarczane pod wskazany przez Państwa adres w Warszawie.

Wszystkim naszym Klientom pozostawiamy niezapomniane wspomnienia oraz trwałe pamiątki – tworzymy indywidualne galerie internetowe, do których trafiają wykonane przez Państwa zdjęcia. Pozostaje nam już tylko zaprosić Państwa do wyśmienitej zabawy!

Galeria