Dekoracje ślubne - decoMAKERS

Tworzymy spektakularne i oryginalne oprawy event'ów, imprez rodzinnych oraz sesji fotograficznych. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, tworząc tzw. wystrój celowany. Dzięki wspólnej wymianie pomysłów wykonamy scenografię, w której będziecie czuć się komfortowo oraz swobodnie, a pozornie mało ważne szczegóły jak kolor i forma będą dopełniać całości dzieła.

Skomponowanie pięknej oprawy dla Waszego ważnego wydarzenia, będzie dla nas nagrodą samą w sobie, ponieważ ludzie tworzący decoMAKERS to pasjonaci, artyści oddani w 100% swojej pracy. Zatroszczą się o każdy detal – zarówno wystrój kościoła na ślub, jak i same dekoracje stołu weselnego staną się uzupełnieniem podniosłości wspólnie przeżywanych i jedynych w swoim rodzaju chwil.

Współpracy z Państwem podejmiemy się nie tylko w Warszawie, ale również w okolicach stolicy. Proponujemy nie tylko w pełni indywidualne podejście, ale i całe spektrum nieszablonowych rozwiązań, wśród których znajduje się m.in. fotobudka – wspaniała atrakcja weselna, która pozostawi po sobie nie tylko niezatarte wspomnienia, ale i fenomenalne pamiątki. To, jak i wiele innych dekoracji weselnych przygotuje dla Państwa nasz kreatywny zespół! Zapraszamy do kontaktu!

Fotobudka

Nie tylko wywołuje uśmiech na twarzach gości, ale również staje się częścią niezapomnianych wspomnień z tego wyjątkowego dnia. Fotobudka zaprasza do rozbudzania swojej kreatywności, oderwania się od realności i podróżowania w świecie fantazji. Jest idealnym uzupełnieniem nie tylko uroczystości rodzinnych, ale i firmowych.

Dekoracje

Indywidualne podejście do realizacji każdego zlecenia pozwala nam nie tylko w fantastyczny sposób przygotować kościół, ale również wystroić salę weselną – tak, aby była w stanie urzekać swoją wyjątkowością i niepowtarzalnością. Naszym zadaniem jest tworzenie scenerii w pełni harmonizującej z magią przeżywanych wspólnie z Parą Młodą chwil.

Aktualności

2015.03.11
decoMAKERS - kreatorzy przyjęć! to także wypożyczalnia elementów dekoratorskich!
Jeżeli chcesz wypożyczyć Litery LOVE z żarówkami lub bez, lampiony, wazony, świeczniki, ścianki pikowane czy oświetlenie - pisz na decomakerspoland@gmail.com
2014.10.22
15 i 16 listopada 2014r. zapraszamy na targi ślubne na Stadion Narodowy! decoMAKERS zaprezentuje swoją ofertę na wspaniałe dekoracje weselne. Tym razem zobaczymy się w bardzo modnym miejscu;). Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Czeka na Państwa ciekawa promocja. Do zobaczenia!
2014.01.02

Już 11 i 12 stycznia 2014r. decoMAKERS zaprezentuje swoją ofertę na kolejnych targach ślubnych. Tym razem w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w sali Ratuszowej (wejście od ul. Marszałkowskiej). Czeka na Państwa ciekawa promocja. Do zobaczenia!

2013.11.23

Otrzymaliśmy główna nagrodę i statuetkę za najlepsze stoisko na targach ślubnych w Toruniu! Wszystkich, którzy nie zdążyli nas jeszcze odwiedzić zapraszamy jutro od 10 do 17:)

2013.11.21

23 i 24 listopada 2013r. decoMAKERS zaprezentuje swoją ofertę na targach ślubnych w Toruniu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w centrum targowym PARK.