Referencje

  • Hotel Apollo Darłowo, 13.09.2014
Jeszcze raz dziękujemy Wam Kochani za wszystko! Wasze niesamowite pomysły, ogromne zaangażowanie i kreatywne podejście sprawiły, że ten dzień był naprawdę piękny i niezapomniany! decoMAKERS = artyści + sto procent profesjonalizmu!!

  • Pałac w Rozalinie, 01.08.2015
Bardzo dziękujemy zespołowi decoMAKERS za pomoc w organizacji plenerowego ślubu. Bez Was ta uroczystość nie byłaby tak piękna. Cóż ważniejszego, niż spokojna głowa PM?;) Wszystkim serdecznie polecam współpracę z decoMAKERS - to wspaniałe uczucie, gdy jedynym zmartwieniem jest wybór sukni ślubnej;)

  • Hotel Warszawianka, Yacht Club, 04.07.2015
Kochani! Serdecznie dziękujemy za wspaniałą pracę jaką wykonaliście! Nasi goście cały czas wspominają Wasze dekoracje, fotobudkę i masę innych elementów, które długo by wymieniać. Daliście nam masę radości w ten dzień i pewności, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, przed tym dniem. Bardzo Wam dziękujemy!
 
  • Hotel Czardasz, Płock 11.07.2015r.
"EXTRA EXTRA i jeszcze raz EXTRA! Sprawiliście , że Nasz ślub był niczym z bajki! Wszystko dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy, a nawet lepsze! Goście byli zachwyceni, a nam w momencie wchodzenia na sale zaparło dech. Wszystko było perfekcyjne od wiązanek zaczynając, a na winietkach kończąc. Było z klasą i ze smakiem i dokładnie tak jak ustalaliśmy. Współpraca z Państwem to czysta przyjemność. Wesele było w ten weekend a my już żałujemy, że to za nami. Pozdrawiamy i jeszcze raz DZIĘKUJEMY! Dominika i Piotr"

  • Klub Mila, Serock 26.07.2014r.
"Bardzo, bardzo dziękujemy za kawał dobrej roboty, przepiękne kwiaty i dekoracje, a przede wszystkim ogromne zaangażowanie, rzetelność, cierpliwość i otwartość na nasze sugestie. Wiem, że nie było łatwo, upał i ograniczenia czasowe nie sprzyjały, ale daliście radę na sto procent albo i więcej. Polecam Decomakers każdemu, kto planuje uroczystość i chce sobie zdjąć sobie z głowy trochę stresu organizacyjno-dekoracyjnego. Super pomysły, bezbłędne wykonanie, przywiązanie wagi do szczegółów, totalna elastyczność i pełen profesjonalizm - rzadko kiedy można spotkać takie połączenie, więc wszyscy przyszli nowożeńcy do dzieła! Łapcie za telefon, żeby złapać wolne terminy! 
D&K"

  • Dworek Magnat, Sochaczew, maj 03.05.2014r.
"Małgosiu i Marcinie,
Chcemy Wam bardzo podziękować za to, że sprawiliście, że mimo braku słońca ten dzień był wyjątkowy. Swoją pracą stworzyliście coś pięknego – wszystko przeszło metamorfozę. Kościół, sala, bukiety – wszystko było idealne. Dziękujemy, że doradziliście nam i że włożyliście całe swoje serce w stworzeniu tego dnia. Jesteście wyjątkowym duetem – każde zlecenie traktujecie bardzo poważnie i można Wam zaufać w 100%. Polecamy Was każdemu z czystym sercem, bo wiemy, że potraficie zdziałać cuda. Dziękujemy Wam, że pomogliście nam odbudować wiarę, że dzień naszego ślubu i wesela będzie dniem niezapomnianym. Życzymy wielu sukcesów i zleceń. Wiele firm powinno się od Was uczyć!
Całujemy mocno :* 
Nina i Arek"
 
  • Hotel Pan Tadeusz, Serock, wrzesień 06.09.2014r. 
"Małgosiu i Marcinie,

jeszcze raz bardzo chcielibyśmy podziękować za wspaniałe przygotowanie naszego wesela oraz dołożenie wszelkich starań aby ten dzień był dla nas wyjątkowy. Wspólnie stwierdzamy że wykonaliście doskonałą pracę. Z całego serca przepraszamy za moje marudzenie i wysyłamy wielkie uznanie za wykonaną przez Was dekorację. Z całą pewnością będziemy gorąco Was polecać i zachwalać ponieważ wspólnie z Tomkiem uważamy że jesteście wyjątkowi !!!

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy.

Pozdrawiamy,

Ola i Tomek Sęk"

  • Hotel St. Bruno, Giżycko, wrzesień 20.09.2014r. 

"Chcielibyśmy podziękować Państwu za tak profesjonalną obsługe, za znakomite dodatki i całość, ktora w 100% spełniła nasze oczekiwania. Było cudownie. 

To rówież dzięki Państwu ten dzień był dla nas tak wyjątkowy i piękny;)

Dziękujemy z całego serca;)


Pozdrawiamy,

Malwina i Kamil"